WARSZTAT Z ARTRETERAPII - "SZTUKA - TWÓRCZOŚĆ - ZMIANA" 
OPIS: Leczenie poprzez sztukę: muzykę, obraz, kolor. To podnoszenie poziomu fizycznego, umysłowego i dobrego stanu emocjonalnego osób w każdym wieku. W USA stosowana w licznych placówkach zdrowotnych, tj. szpitale, kliniki, centra odnowy biologicznej, prywatne praktyki terapeutyczne czy instytucje edukacyjne. W Polsce wciąż odkrywana, wzbudzająca coraz większe zainteresowanie artystów i lekarzy. 

Sztuka to pełna możliwości forma wyrazu siebie, która umożliwia komunikację z innymi w sposób zrozumiały dla większości z nas. Pozwala pozostawić wszelkie ograniczenia i zasady w imię bycia po prostu sobą w radosny i prosty sposób. Wszystko co wprawimy ruch stanie się częścią nas, sposobem ukazania tego, czego nie da się powiedzieć. Tworząc pochylamy się nad swoimi potrzebami, by tworzyć własna drogę rozwoju do bogatego i nie zawsze odkrytego wnętrza siebie – miejsca, które skrywa prawdę o naszym szczęściu. Nie są tu istotne zdolności plastyczne, wiek, płeć, wykształcenie, praca…potrzebna jest tylko chęć realizowania siebie, czasem pod włos codziennej rzeczywistości

TEMATYKA SZKOLENIA: opis

ADRESACI KURSU: instruktorzy tańca, nauczyciele specjalizacji tanecznych, tancerze, studenci, nauczyciele przedszkolni i szkolni, wychowawcy, terapeuci. 

CZAS TRWANIA: v


KOSZT: zobacz cennik

ZASADY ZAPISÓW: zapisz się

MIEJSCE: kontakt
Manifo.com - create free website with own domain name