KOSZT: zobacz cennik

CZAS TRWANIA: v
ADRESACI KURSU: instruktorzy tańca, nauczyciele specjalizacji tanecznych, tancerze, studenci, nauczyciele przedszkolni i szkolni, wychowawcy, terapeuci. 
TEMATYKA SZKOLENIA: opis
ADRESACI KURSU:
nauczyciele przedszkolni, szkolni, instruktorzy tańca, wychowawcy, terapeuci, studenci, rodzice.
MIEJSCE: kontakt
ZASADY ZAPISÓW: zapisz się
OPIS: opis
KURS NAUCZANIA TAŃCA W SZKOŁACH
TEMATYKA SZKOLENIA:

Zasady nauczania dzieci tańca pomagają zrozumieć nauczycielom komponenty i korzyści płynące z rozwijania techniki tanecznej u dzieci jako niezbędnego aspektu ich rozwoju. Szkolenie ma na celu pokazanie metod nauczania dzieci w sposób efektywny i metodyczny aby mieć na uwadze umiejętność twórczego myślenia, komunikację między personalną, świadomość swojego ciała Przedstawiamy taniec jako sposób uczenia się, która obejmuje cały aspekt nauki, za pomocą ciała i zmysłów do gromadzenia informacji, komunikacji i wykazać konceptualne rozumienie.
Na zajęciach uczestnicy zapoznają się ze sposobami prowadzenia zajęć, przedstawimy kilka scenariuszy wprowadzających technike taneczna w tymk wieku.
 
ADRESACI SZKOLENIA:
nauczyciele przedszkolni, szkolni, instruktorzy tańca, wychowawcy, terapeuci, studenci, rodzice.

CZAS TRWANIA: (20 h)

KOSZT: 800 zł 

MIEJSCE SZKOLENIA:
RAMADA Centrum Szkolenia Artystycznego ul. Sienkiewicza 21 Opole

KONTAKT i ZAPISY:
zapisz się

W ramach szkolenia oferujemy: poczęstunek, materiały szkoleniowe, zaświadczenie z szkolenia. Zajęcia prowadzone są metodą warsztatową. W celu zapisania się na szkolenie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go drogą mailową na biuro@ramada.com.pl Ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń.
Manifo.com - create free website with own domain name